Народно читалище "Академик Андрей Стоянов"

Конкурс > 2014 > За репетиция в деня на конкурса

(DOC, 36 Kb)

За репетиция в деня на конкурса - 21.11.2014

IV група
    Кристиян Тодоров - Елин Пелин – 10.30-10.40
    Марина Иванова - Козлодуй - 10.40-10.50
    Мирослав Христов - Севлиево - 10.50-11.00
    Иво Николов - 11.10-11.20

I група
    Емилия Атанасова - Благоевград - 11.20
    София-Стефани Каменарова - Варна - 11.25
    Дан Христов- Благоевград - 11.30
    Емилия Атанасова - 11.35

V група
    Златомир Трифонов - 15.00
    Кристиан Буюклиев - 15.10

Камерни ансамбли:
1. Александра Бошнакова - Златомир Трифонов - 18.00
2. Елица Стефанова - Павел Стефанов - 18.10
3. Валерия Митовска - Мая Тасевска - 18.20
4. Нина Димитровска - Лора Петкова - 18.30

За репетиция в деня на конкурса- 22.11.2014

III Група
От 8 ч.
    Весела Паунова - Казанлък - 8.05 ч.
    Лорена Славейкова - Видин - 8.10 ч.
    Елица Стефанова - Враца - 8.15 ч.
    Виктор Владков - Казанлък - 8.20 ч.
    Каролина Миткова - Благоевград - 8.25 ч.
    Хасан Игнатов - Шумен - 8.30 ч.
    Ибрахим Игнатов – Шумен- 8.35 ч.
    Стела Стоянова- Елин Пелин – 8.40 ч.
     Яна Маринова - Асеновград – 8.45 ч.
     Йоана Руйкова – Благоевград- 8.50 ч.
    Адриана Узунова – Казанлък- 8.55 ч.

VI a група
    Боряна Георгиева – Пловдив – 9.00 ч.
    Йолина Димитрова- Козлодуй- 9.10 ч.
    Михаил Пасков - 9.20 ч.
    Димитър Гавазов- Пловдив- 9.30 ч.
    Виктория Маринова- Козлодуй- 9.40 ч.
    Александра Бошнакова- 9.5 0ч.

II група
    Никол Колева - 12.45
    Самуил Тончев - 12.50
    Богдан Митков - 12.55
    Йоана Николова – Елин Пелин - 13.00 ч.
    Самуил Тончев - Козлодуй - 13.05 ч.
    Дара Кръстева - Елин Пелин - 13.10 ч.
    Деян Соколов - Благоевград - 13.15 ч.
    ЛИЛИЯ БОЯНОВА - Видин - 13.20
    Павлина Попова - Велико Търново - 13.25
    Ани Тенева - 13.30
    Калина Огнянова - Перник - 13.35
    Хелена Калайджиева - 13.40
    Мария Стоянова - 13.45
    Александра Даскалова - Велико Търново - 13.50
    Теодора Даскалова - Велико Търново - 13.55
    Емили Цонева- Габрово - 14.00

Забележка: Графикът за репетиции в деня на конкурса на рояла в читалище „Акад. Андрей Стоянов“ е направен за кандидати в III Международен конкурс за любители  „Андрей Стоянов“ от градове извън столицата.
Всички участници от София, могат да репетират в дните от 17 до 20.11. 2014 включително, като си запишат час предварително на телефон 02/9833433 от 9 до 13 ч.
Същото се отнася и за участници извън столицата, които възнамеряват да бъдат в София по-рано от дните на конкурса.
Моля всички участници да проявят разбиране и колегиалност за да може графикът на състезанието да се оптимизира максимално!
 
Народно читалище "Академик Андрей Стоянов"
Адрес Адрес:
ул. Искър 62, София 1000
Телефон Тел.: 02 983 3433
Имейл Имейл: nchstoianov@abv.bg
"Andrei Stoyanov" Community and Music center
Адрес Address: 62 Iskar str., Sofia 1000, Bulgaria
Телефон Phone: +359 882443411 (English, French, Spanish)
Имейл e-mail: nchstoianov@abv.bg