Народно читалище "Академик Андрей Стоянов"

Конкурс > 2018 > Лауреати > Програма за концерта на лауреатите

  1. Андрей Стоянов „Прела баба” – изпълнява Delbar Safdarian, първа награда в I възрастова група
  2. Джузепе Верди „La donna e mobile” в аранжимент на Нанси Литтен – изпълнява Ziyang Chen, първа награда в I възрастова група
  3. Назарова-Метнер „Полка” – изпълнява Ясена Маркова, първа награда в I възрастова група
  4. Лудвиг ван Бетовен Сонатина фа мажор, първа част – изпълнява Тома Вълков, първа награда в III възрастова група
  5. Дмитрий Кабалевски „Рондо токата” – изпълнява Борис Дюлгеров, първа награда във II възрастова група
  6. Доменико Чимароза Соната сол минор – изпълнява Екатерина Димитрова, първа награда в III възрастова група
  7. Бела Барток „Вечер на село” – изпълнява Христиана Харалампиева, първа награда във II възрастова група
  8. Радион Шчедрин „Хумореска” – изпълнява Дамян Стоев, първа награда в III възрастова група
  9. Клод Дебюси „Арабеска“ №1 – изпълнява Виктор Василев, първа награда в IV възрастова група и специална награда за най-добро изпълнение на произведение от Клод Дебюси
  10. Николай Вигодски „Вариации по Паганини” – изпълнява Адриана Кънева първа награда в IV възрастова група
  11. Едвард Григ „Ариета” – изпълнява Алека Райнингер, първа награда в IV възрастова група
  12. Франц Шуберт „Военен марш” изпълнява клавирно дуо Ziyang Chen (Yang Yang) - Zixiao Qi (Kevin), носители на първа награда
  13. Андрей Стоянов „Ръченица” – изпълнява Лидия Драготинова, първа награда в VI А възрастова група
  14. Едвард Григ “Танцът на Анитра“ из сюитата „Пер Гинт“ изпълнява клавирно дуо Адриана Кънева – Виктор Василев, носители на първа награда
  15. Артин Потурлян „Токатина“ – изпълнява Александра Станева, първа награда в VI А възрастова група
  16. Клод Дебюси „Прелюдия“ № 5 – изпълнява Невена Пеева, втора награда в VI А възрастова група и специална награда за най-добро изпълнение на произведение от Клод Дебюси
  17. Сергей Прокофиев „Прелюд” в до мажор – изпълнява Виктория Влахова, първа награда в V възрастова група и специална награда за най-добро изпълнение на произведение от Панчо Владигеров
  18. Исаак Албенис „Кордоба” – изпълнява Ангел Касабов, първа награда в VI Б възрастова група
  19. Ференц Лист „Етюд по Паганини” в ми мажор – изпълнява Светослав Цифудин, първа награда в V възрастова група
  20. Андрей Стоянов „Приказка” – изпълнява Марина Пехливанова, първа награда в VII А възрастова група
  21. Ференц Лист „Любовна мечта” No.2 – изпълнява Никола Георгиев, втора награда в VI a възрастова група и специална награда за най-добро изпълнение на произведение от Ференц Лист
  22. Йохан Себастиан Бах Партита до минор, Въведение – изпълнява Елица Стефанова, първа награда в V възрастова група специална награда за музикален феномен
  23. Родион-Шчедрин „В подражание на Албенис” – изпълнява Виктор Владков, първа награда в V възрастова група
  24. Клод Дебюси „Градини под дъжда” – изпълнява Simon Kohlbauer, ГРАН ПРИ
 
Народно читалище "Академик Андрей Стоянов"
Адрес Адрес:
ул. Искър 62, София 1000
Телефон Тел.: 02 983 3433
Имейл Имейл: nchstoianov@abv.bg
"Andrei Stoyanov" Community and Music center
Адрес Address: 62 Iskar str., Sofia 1000, Bulgaria
Телефон Phone: +359 882443411 (English, French, Spanish)
Имейл e-mail: nchstoianov@abv.bg